amazon amazon tracking

Baza wiedzy

Znaleziony temat: amazon amazon tracking

Jak śledzić przesyłki z Amazon na Allegro?

Amazon to jedna z największych platform zakupowych na świecie, a Allegro to popularny polski serwis aukcyjny. Często zdarza się, że zamawiamy produkty na Amazonie i chcielibyśmy śledzić ich przesyłki na Allegro. W tym artykule podpowiemy, jak to zrobić.

Pierwszym krokiem jest oczywiście złożenie zamówienia na Amazonie. Po dokonaniu zakupu otrzymamy potwierdzenie zamówienia wraz z numerem śledzenia. Ten numer jest kluczowy, jeśli chcemy śledzić naszą przesyłkę na Allegro.

Następnie, logujemy się na swoje konto na Allegro. Po zalogowaniu przechodzimy do zakładki „Moje Allegro” i wybieramy opcję „Zakupy”. Tutaj znajdziemy listę wszystkich naszych zamówień.

Wyszukujemy zamówienie, które chcemy śledzić i klikamy na nie. Po otwarciu szczegółów zamówienia, szukamy pola „Numer przesyłki”. W tym miejscu wpisujemy numer śledzenia, który otrzymaliśmy od Amazona.

Po wpisaniu numeru śledzenia klikamy przycisk „Dodaj przesyłkę”. Teraz Allegro będzie automatycznie śledzić naszą przesyłkę i informować nas o jej statusie. Będziemy otrzymywać powiadomienia na nasze konto na Allegro, gdy przesyłka zostanie nadana, dotrze do Polski, a także w momencie dostarczenia do naszego domu.

Warto pamiętać, że śledzenie przesyłek z Amazona na Allegro jest możliwe tylko w przypadku zamówień wysyłanych do Polski. Jeśli zamawiamy produkt na Amazonie i wysyłamy go do innego kraju, nie będziemy mogli śledzić przesyłki na Allegro.

Dodatkowo, jeśli nie otrzymaliśmy numeru śledzenia od Amazona, warto skontaktować się z ich obsługą klienta. Często zdarza się, że numer śledzenia jest dostępny dopiero po wysłaniu przesyłki.

Podsumowując, śledzenie przesyłek z Amazona na Allegro jest bardzo proste. Wystarczy wpisać numer śledzenia w odpowiednie pole na swoim koncie na Allegro i system automatycznie będzie informował nas o statusie przesyłki. Dzięki temu będziemy zawsze na bieżąco z dostawą naszych zamówień.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: amazon amazon tracking

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments