Giełda BitBay Dęblin

Artykuł Miesiąca Lubelskie

BitBay – ważne wiedze
Aby założyć konto na giełdzie BitBay potrzeba tylko kilku sekund. Po naciśnięciu przycisku „Zaloguj” używamy do „Zarejestruj”, gdzie oferujemy swój adres e-mail lub wybieramy dostępną opcję automatycznej rejestracji kontem Google. Po kilku sekundach otrzymujemy maila z linkiem aktywującym konto. Dalej wykonujemy instrukcje wyświetlane na ekranie. System poprosi nas o miejsce swojego loginu, hasła oraz PIN-u do infolinii. Ten ostatni przyczyni się w punkcie związku z biurem obsługi klienta.

Giełda BitBay Lubartów

BitBay od początku naszego mieszkania stosuje na bezpieczeństwa. Każdy konsument może włączyć funkcję uwierzytelniania dwuskładniowego oraz postawić sobie powiadomienia i zapewnienia. Co ważne, środki klientów w kryptowalutach, przechowywane są w tak zwanych cold walletach. Nazywa to, iż nie są one wymieszane z serwerami giełdy. To znacznie podstawowa informacja, ponieważ dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania, dojazd do zabiegów ma jedynie konkretny użytkownik, oraz osoby trzecie nie nie zajrzą do „portfela” konkretnego użytkownika. Ponadto, giełda regularnie rozwija swoje bezpieczeństwa i odnawia je. Dzięki czemu klienci mogą spać spokojnie, i ich kryptowaluty są w ciekawym i przytulnym miejscu.

Giełda BitBay Lubartów

Każde konto, jakie zostanie zrealizowane na giełdzie BitBay, należy sprawdzić. W niniejszym kierunku serwis poprosi o zdjęcia lub skany dowodu tożsamości – może wówczas być także dowód inny jak również paszport. Dopiero po zweryfikowaniu będziecie potrafili zajmować się w pełni funkcjonalnym kontem BitBay. Giełda BitBay Lubartów

Zasilenie konta
Jak szybko można się domyślić, aby skupować kryptowaluty, najpierw należy zasilić swoje konto realnymi pieniędzmi. W niniejszym przedmiotu wybieramy walutę, jaką pragniemy doładować konto (jak mówili wcześniej są to złotówki, euro, zielone i funty brytyjskie). W zakładce „portfele” uważa się wskazany numer konta oraz specjalny tytuł przelewu. Środki księgowane są obecnie trzy razy dziennie, a BitBay nie akceptuje wpłat ekspresowych.

Wpłatę można wykonać również za pośrednictwem umowy kredytowej lub debetowej Mastercard oraz Visa. To najmocniejsza opcja, a na zaksięgowanie środków trzeba czekać zaledwie 10 minut. Wpłaty kartami uznawane są przez 24 godziny na dzień przez 7 dni w tygodniu. W niniejszym faktu występujemy ale właśnie o złotówkach i euro. W sukcesu innych walut stoi nam przelew tradycyjny. Kiedy można się domyślić, zasilenie konta za pomocą karty niesie za sobą jeszcze prowizję. Wynosi ona 2,99%, a minimalna prowizja – 10 PLN/ 2.50 EUR. Giełda BitBay Lubartów

To niejedyne opcje zasilenia konta na giełdzie, bo można więc zrobić również za pomocą ekspresowej wpłaty na Poczcie Polskiej. W niniejszym faktu również należy dodawać się z prowizją. Koszt wpłaty wynosi 2% wpłacanej kwoty i nie tanio niż 5 zł.

Prowizje
Posiadanie konta na BitBay jedyne w sobie jest wolne. Nie zapłacicie to nic za jego zdanie oraz zarządzanie. Jak zawsze zdecydowanie się domyślić, zatrudniająca ponad 200 osób firma wymaga się jakoś utrzymać, a wtedy pobiera od swoich klientów prowizje oraz opłaty. Pełna tabela ponoszonych przez klientów kosztów przydatna stanowi w zgodzie, a więcej na kartce internetowej BitBay. My także zebraliśmy je dla Was tutaj, więc spójrzcie za co BitBay pobierze cenę (i w której wysokości):

Ethereum – prowizja 0,01 ETH
Bitcoin – prowizja 0,0005 BTC
Litecoin – 0,001 LTC
Lisk – 0.3 LSK
Bitcoin Cash – 0.001 BCC
Bitcoin Gold – 0.001 BTG
Dash – 0.001 DASH
Ripple – 0.1 XRP
OmiseGo – 13.5 OMG
W sukcesu wypłat swoich kryptowalut, musimy dodawać się z poniższymi kosztami:

Wyplata w placówce Poczty Polskiej – 1% (minimalnie 20 zł, maksymalnie 120 zł)
Przelew bankowy – 6 zł
Cena w bankomacie – 10 zł
Wypłata bezpośrednio na kartkę płatniczą – 2,99%, prowizja 10 zł
Nie zapominajmy, że stoją również prowizje od transakcji wykonanych na giełdzie BitBay. W niniejszym faktu opowiadamy o dwóch podmiotach – maker, czy osobie, która daje konkretną kryptowalutę na aukcję oraz taker, który ją wierzy. W sukcesu wykorzystania naszych „domowych walut”, okazują się one naprawdę:

Maker od 0,30% do 0,17%
Taker od 0,43% do 0,25%
W sukcesu handlu na parach krypto-krypto, jesteśmy do pracowania z poniższymi opłatami:

Maker – 0% (brak opłat)
Taker – 0,1%
Warto wiedzieć, że składki też potrafią odpowiednio maleć wraz ze rozwojem ruchów i zaangażowania danej waluty. Jeśli ale od jednego początku postanowimy się handlować większymi wolumenami, możemy spodziewać się niższych cen obecnie na wyjeździe.
Giełda BitBay Lubartów

Wartości, które tutaj dali nie obracają się zbyt często. Jeśli już a tak się dzieje, zwykle istnieje obecne z pomocą dla klienta. Ze względu na coraz wyższą konkurencję, gdzie inwestorzy mogą znaleźć wielu mniejsze prowizje, również BitBay je ogranicza. Mimo tego, są osoby, które otwarcie mówią, że koszty i prowizje, które pobiera od swoich klientów BitBay dalej są zbyt wielkie. Giełda czyli w sum na takie zarzuty wielokrotnie odpowiadała i prowadziła, że zyski pozyskiwane tylko w ostatni rozwiązanie, określane są na koszty bycia giełdy, a oraz jej wzrost. Patrząc na energię rozwoju tej podstawy, a ponadto poziom obsługi klienta – nie można narzekać i o zacisnąć zęby i za ten bardzo wysoki komfort mienia z BitBay, oddać im zarobić na ostatnich prowizjach. Giełda BitBay Lubartów

Zobacz również BitBay Giełda

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments