vimeo video downloader chrome

Baza wiedzy

Znaleziony temat: vimeo video downloader chrome

Jak pobrać filmy z serwisu Vimeo za pomocą przeglądarki Chrome?

Serwis Vimeo to popularna platforma, na której użytkownicy mogą udostępniać i oglądać filmy. Jeśli często korzystasz z tego serwisu i chciałbyś móc pobierać filmy na swoje urządzenie, istnieje kilka prostych sposobów, aby to zrobić za pomocą przeglądarki Chrome. W tym artykule przedstawimy Ci jeden z nich.

1. Zainstaluj rozszerzenie Chrome o nazwie „Vimeo Video Downloader”. Aby to zrobić, otwórz przeglądarkę Chrome i przejdź do sklepu Chrome Web Store. Wyszukaj rozszerzenie „Vimeo Video Downloader” i kliknij przycisk „Dodaj do Chrome”, a następnie „Dodaj rozszerzenie”. Po zainstalowaniu rozszerzenia, pojawi się ikona w pasku narzędziowym przeglądarki.

2. Otwórz stronę z filmem na Vimeo, który chcesz pobrać. Po załadowaniu filmu, kliknij na ikonę rozszerzenia „Vimeo Video Downloader” w pasku narzędziowym przeglądarki.

3. Po kliknięciu na ikonę rozszerzenia, pojawi się menu z różnymi opcjami pobierania. Wybierz preferowany format i jakość, w jakiej chcesz pobrać film. Możesz również wybrać, czy chcesz pobrać tylko dźwięk z filmu.

4. Po wybraniu preferowanych ustawień, kliknij przycisk „Pobierz”. Rozszerzenie rozpocznie proces pobierania filmu z serwisu Vimeo. Może to chwilę potrwać, w zależności od rozmiaru filmu i Twojej prędkości internetu.

5. Po zakończeniu pobierania, film zostanie zapisany na Twoim urządzeniu. Możesz go znaleźć w folderze pobranych plików lub w miejscu, które wybrałeś jako domyślne miejsce zapisu plików.

W ten sposób możesz łatwo i szybko pobierać filmy z serwisu Vimeo za pomocą przeglądarki Chrome. Pamiętaj jednak, że pobieranie filmów z serwisów internetowych może naruszać prawa autorskie, dlatego zawsze upewnij się, że masz zgodę na pobieranie i udostępnianie danego materiału.

Napisz komentarz do wpisu, powiedz nam czy Ci pomógł: vimeo video downloader chrome

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments